Для осіб з порушенням зору
-->

День єднання у Галицькому коледжі

Сьогодні, 16 лютого, у дворі Галицького коледжу першого і другого корпусів зібралися викладачі та студенти. Разом зі всією Україною о 10 год підняли Державний Прапор і заспівали Гімн України.

Кожен з присутніх мав синьо-жовту стрічку.

Подію транслювали у прямому ефірі на сторінці у Facebook Галицького коледжу. До стріму приєдналися десятки викладачів і сотні студентів. Висловлювали свою підтримку і єдність.

– Назавжди єдина, неподільна, суверенна Україна. Слава Україні! – написала Любомира Паршин.

– З Днем єднання! Ми єдині! – написав Олег Пелішко.

Директор Галицького коледжу ім. В. Чорновола Марія Баб’юк, каже, ми пережили непрості роки 2013-2014-ті, вибороли кров’ю свою Незалежність на майданах, вистояли у непростій боротьбі і уже 8-й рік воюємо з агресором – Росією. Але ті, хто боявся слова «бандерівці», гордо вітаються: «Слава Україні!» «Героям слава!».

– Впродовж декількох днів із ЗМІ чуємо війна, вторгнення… Нам важливо не допустити хаосу. Ми, українці, не маємо права панікувати, розхитувати і так непросту економічну ситуацію, піддаватися провокаціям. Віримо у кращу долю! Як писав В’ячеслав Чорновіл: «Я вірю в силу українського народу, який у критичний момент зуміє зібратися із силами і подолає важку кризу, який не дозволить знову надіти на шию ярмо неволі», – каже директор коледжу Марія Баб’юк.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський своїм указом оголосив 16 лютого Днем єднання на тлі повідомлень, що саме у цей день може відбутися повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Також президент закликав приєднатися до патріотичного челенджу. Для цього потрібно зробити фото з прапором України, додати хештег #UA разом та опублікувати світлину у соцмережах.

Ульяна Ковтун

Фото Яна Красновська та Сніжана Семенишин

Галерея зображень