Студенти групи Д-11 відвідали Бібліофест-ХІ

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Святкування цього дня свідчить про глибоку повагу до інтелектуальних та культурних надбань людства. Ми вважаємо, що дуже важливо вшановувати це свято, адже мова йде про справжні духовні скарби кожного з нас.

Студенти групи Д-11 відвідали Бібліофест-ХІ, який відбуватиметься в Тернополі протягом 28-30 вересня. До благородної мети – читати книги, думати над прочитаним та втілювати велике у життя, сьогодні закликав відомий та сучасний український письменник, мандрівник, тревелог і чи не єдиний представник жанру технотриллера в Україні – Макс Кідрук. Саме з ним відбулася зустріч у рамках фестивалю, приуроченого дню бібліотек. Студентам дуже сподобалося, адже зустріч була цікавою, захопливою та нетривіальною.