Монографії і підручники викладачів Галицького фахового коледжу

Денисовський М.Д., Федчак І.А.

Сутність та профілактика злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітніх і малолітніх: посібник. Львів, Тернопіль : ЛьвДУВС, 2018.132 с. URL:

Денисовський М.Д., Федчак І.А.

Протидія злочинам проти статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітніх і малолітніх: монографія. Львів: ЛьвДУВС, 2018. 223 с.

Задорожна І.П., Баб’юк О. В.

Speak English Fluently: навчально-методичний посібник. Тернопіль: Вектор, 2018. 135 с.

Картавцев В.С.

Розділ 1 Особливої частини КК України «Злочини проти основ національної безпеки України». Науково-практичний коментар до Кримінального кодексу України. Колектив авторів. Київ: Форум, 2001. С. 3–34.

Картавцев В.С.

Кримінальна відповідальність за злочини проти основ національної безпеки України (наукові засади кваліфікації). Навчальний посібник. Київ: Видавництво Національної академії Служби безпеки України. 2004. С. 56.

Картавцев В.С.

Розділ 1 Особливої частини КК України «Злочини проти основ національної безпеки України». Науково-практичний коментар до Кримінального кодексу України. Колектив авторів. Київ: Форум, 2005. Книга друга. С. 5–38.

В. Картавцев, О. Бантишев.

Розділ XIY Особливої частини «Злочини у сфері охорони державної таємниці, недоторканості державних кордонів, забезпечення призову та мобілізації». Колектив авторів. Науково-практичний коментар до Кримінального кодексу України. Київ: Форум, 2005. Книга третя. С. 219–234.

Картавцев В.С.

Розділ XIY Особливої частини «Злочини у сфері охорони державної таємниці, недоторканості державних кордонів, забезпечення призову та мобілізації». Колектив авторів. Науково-практичний коментар до Кримінального кодексу України. Київ: Форум, 2008. С. 249–273; 1083–1096.

Картавцев В.С.

Кримінальне право України. Загальна частина: Навчальний посібник. Тернопіль: Навчально-виробнича майстерня редакційно-видавничих технологій Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, 2018. С. 200.

Картавцев В.С.

Злочини проти національної безпеки України. Науково-практичний коментар. Тернопіль: Навчально-виробнича майстерня редакційно-видавничих технологій Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, 2019. 160 с.

Кушнір Л.Б.

Основи охорони праці: посібник. Тернопіль: Навчально-виробнича майстерня редакційно-виробничих технологій Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, 2018.156 с.

Муха Р.А.

Корпоративне управління: вимоги, принципи, наслідки та сучасний стан на підприємствах зрізною державною часткою Трансформаційні процеси економічної системи в умовах сучасних викликів: монографія / За заг. Редакцією В.І. Гринчуцького. Тернопіль: Крок, 2014р. 544 с. (С. 343-352).

Томчук І.О.

Кримінальне право України. Загальна частина : навчально-наочний посібник. Тернопіль: Навчально-виробнича майстерня редакційно-видавничих технологій Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, 2019. 200 с.

Синоруб Г. П.

Поняття конфліктного наповнення діяльності мас-медіа в теорії соціальної комунікації (контекст формування поведінки аудиторії). Тернопіль : Видавництво ТНПУ імені Володимира Гнатюка. 2016. 200 с.

Підручники у співавторстві:

>Crossmedia. Un ghid pentru studentii specializarilor de jurnalism; editiri : I. N. Cretu, M. Guzun, L. Vasylyk. – Bonn – Sibiu : Schiller Publishing House, 2015. S. 58–65.

Колективна монографія:

Ukrajinistika: minulost, přítomnost, budoucnost III. Jazyk : kolektivní monografie věnovaná 20. výročí zahájení výuky ukrajinštiny jako studijního oboru na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. – Brno, 2015. Р.144.