Літня сесія

Відділення КВТ вітає Пввлюса Василя Петровича із призовим місцем

Відділення КВТ вітає Пввлюса Василя Петровича із призовим місцем його команди у Хакатоні «STEM: гендерно-чутливий підхід до навчання у школі», який був організований Центром  «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» в рамках ініціативи #ДівчатаSTEM і Фонд Народонаселення ООН в Україні— UNFPA Ukraine.

Саме вчителі  та викладачі вперше знайомлять школярів та студентів зі світом STEM-дисциплін і здатні заохотити їх обирати інженерні та технічні спеціальності у майбутньому. Дівчата і хлопці мають рівні можливості в опануванні STEM-дисциплін та професій, і тут не має бути жодних гендерних стереотипів.  Сучасна українська освіта потребує інноваційних рішень, які сприятимуть росту зацікавленості учнів і студентів, а зокрема дівчат, до наукових спеціальностей.

Дана команда знайшла шляхи зацікавлення учнів та студентів (дівчат) у вивченні STEM-предметів та виборі STEM-професій, без гендерних стереотипів