Ми Чорноволівці

Ми Чорноволівці

Щедра наша українська земля на Лицарів Честі, Волі, Духу, бо в самому їхньому імені живе з діда-прадіда спорідненість із рідним народом. Україна народжує їх, а вони бережно несуть Любов, волю через віки, епохи, несуть небесний заповіт любові до родинного, до Української держави. Таким був В’ячеслав Чорновіл.

Урочий Вогонь Волі, запалений ним і його побратимами - шістдесятниками, пробудив Україну XX століття.

В’ячеслав Чорновіл творив нескорену нація у часи радянської тоталітарної держави. Він не боявся, а вчив: «... не можна жити у страху, байдужості щодня, а треба вірити у людину, у перемогу народної сили і правди».

В’ячеслав Чорновіл вийняв із своєї душі слово і перелив його в енергію любові до України, як національний символ, цим запалив наше студентство Галицького коледжу, яке вибороло його ім’я, ім’я Героя України.

Є у величному літописі духовної патріотичної праці В’ячеслава Чорновола сторінка, яка завжди світитиме нам, студентам, любов’ю: «Бог і Україна понад усе!» Адже несе вона в собі збережені для віків думки і почуття В’ячеслава Чорновола, які ми передаємо наступним поколінням нашого студентства. Віримо ми, що наші знання, любов розцвітуть у вільній Україні, яку вимріяв, здобував і творив наш Герой України - В’ячеслав Максимович Чорновіл.

Безкоштовні онлайн-курси від викладачів КНУ, КПІ та Києво-Могилянської академії

Цей курс для всіх, хто хоче опанувати різноманітні інструменти MS Word та MS Excel