Участь студентів у ініціативі «IoT Step by Step 2020» від Мережевих Академій Cisco в Україні за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

1 березня – 30 травня 2020

студенти спеціальності «Комп’ютерні науки» брали участь в  ініціативі «IoT Step by Step 2020» від  Мережевих Академій Cisco в Україні за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Під керівництвом викладачів  В.П.Павлюса та О.Б.Посвятовської у вільний від основного навчання час студенти вивчали  онлайн-курс «Вступ до Інтернету речей». Оргкомітет ініціативи надавав додаткові відеоматеріали.

Для отримання персонального сертифікату потрібно було пройти  поточні контрольні та лабораторні роботи, скласти Фінальний тест, написати відгук про курс

Тепер студенти, що виконали всі умови даного етапу ініціативи, пройшли на належному рівні тестування отримують в розсилці підтвердження своїх  результатів та персональні сертифікати про проходження курсу.

За активну участь студентів спеціальності «Комп’ютерні науки» нашого навчального закладу в 1 етапі  ініціативи «IoT Step by Step 2020» від  Мережевих Академій Cisco в Україні Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола  також отримав свій сертифікат на рівні визнання закладів.