Студенти взяли усасть в онлайн марафоні GIRLS POWER TECH

студенти спеціальності “Комп'ютерні науки” під керівництвом голови ЦК інформатики та комп'ютерних дисциплін  О.Б.Посвятовської та зав.відділенням КВТ О.О.Чубей були залучені до участі у онлайн-марафоні GIRLS POWER TECH ( "Дівчата заряджають технології") з 16 по 25 травня 2019 р.

Для всіх учасників була обов'язкова реєстрація особисто зі своєї електронної пошти. Після реєстрації було надано в доступ:

- відеозаписи розповідей дівчат, які зробили успішну кар’єру в ІТ;
- варіанти інтелектуальних ігор, як от Cisco Binary Game(онлайн-гра в тетріс на знання двійкової системи числення);
- навчальні матеріали курсу «Вступ до Інтернету речей»
- тест, який було  потрібно скласти для отримання сертифіката учасника.

За підсумками не тільки наші учасники отримали сертифікати, але і наш заклад, як такий, що відповідає всім поставленим  умовам.