Участь студентів спеціальності "комп'ютерні науки" у міському заході "ArduinoDay"

12 травня 218 року у Тернополі вперше відбувся ArduinoDay –святкуваннядня народження Ардуїно. Дійство відбувалося у Центрі Науки Тернополя,який того дня став місцем для показу розробок  молодих дослідників ізбагатьох навчальних закладів Тернополя та Тернопільської області.

Серед числа організаторів дійства був і Галицький коледж імені В’ячеславаЧорновола, представлений командою відділення комп’ютерних тавидавничих технологій: Павлюс В.П. (викладач, корівник команди),Нищота І. (гр. К47), Сорока Д. (гр. К47), Верцімаха А. (К37), Коцур Т. (К37), Максимчук Р. (К37) та Мікула О. (К37).

Частина команди працювала у зоні лекторіуму Центру, де навчали дітей основам програмування та виконували із ними найлегші проекти: створювали світлофор для машин та людей, макет автоматичних гаражних воріт та вимірювали відстань до предметів, температуру і вологість у кімнаті.

Решту членів команди демонстрували власні розробки та проводили лекції по тематиці основ роботи з Arduino: розповідали про основні датчики, особливості їх встановлення та програмування, управління приладами тощо.

Відеозапис прямої трансляції з місця події можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=urUd1sK9klI

Загалом участь у заході взяло 10 команд, на виставці було представлено більше п’ятдесяти експонатів. Усього проекти представляло близько тридцяти учасників, а захід відвідали близько 160-ти гостей, які захоплено відгукувались про подію, бажаючи організаторам та учасникам творчих успіхів та натхнення для подальших корисних розробок.