Студенти Галицького коледжу відвідали майстер-клас з мови програмування

У рамках тижня відділення комп'ютерних та видавничих технологій для студентів спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів» провели майстер-клас з використання мов програмування – JavaScript.

Про мову програмування, яка сьогодні є трендовою, вимоги до працівника ІТ-сфери та власне ІТ-компанію розповіла Леся Чернець, HR Manager фірми «Wise Engineering» та її колеги.

Представники компанії зазначили, що навчитись програмуванню дуже легко, варто лише почати.

А у вівторок, 27 лютого, мотиваційний майстер-клас для студентів-комп'ютерників провели випускники спеціальності, які працюють у сфері ІТ. Юрій Чубей, Віктор Посвятовський та Віталій Степчук розповіли студентам, як почати рухатися у напрямку свого фаху, як поводитися на співбесіді, ставити перед собою цілі і досягати їх завдяки професійному розвитку та самоосвіті.

Наталія Павлусик