Тиждень відділення КВТ, або як студенти поринули у свій фах

Уже не вперше студенти Галицького коледжу ім. В. Чорновола святкують тиждень відділення, присвячений своїй професії. Цьогоріч потік різноманітних заходів відбувався з 20 до 25 березня. Події були надзвичайно цікавими та корисними.

Патрульний Вільної енциклопедії «Вікіпедії» Микола Василечко провів майстер-клас для студентів-видавців, на якому розповів про свій багаторічний досвід редагування та наповнення «Вікіпедії». Він зміг зацікавити студентство та залучити їх до співпраці.

«Після зустрічі з Миколою Василечком, я вирішила зробити і свій внесок у розвиток «Вікіпедії». Відтак буду наповнювати інформацією статті про свій навчальний заклад, чимя наразі і займаюся», – розповідає студентка групи В-41 Юліана Діткун.

Наступним заходом стала зустріч із засновниками видавництва «Крок» Юрієм Завадським та Юрієм Матевощуком, які розкрили власні секрети стартапу.

Студенти видавничої справи теж доклали зусиль до організації тижня КВТ. Разом із викладачами своєї спеціальності започаткували новий вид розважальної програми, а саме гру «Кращий за професією».

Не оминув тиждень відділення і студентів-комп’ютерників, які ознайомились із роботою 3D принтера, взяли участь у пізнавальній конференції «Сучасні стартапи в ІТ». Також спробували свої сили в Х Всеукраїнській олімпіаді з програмування. Усі студенти відділення мали змогу взяти участь у конкурсі розробок буклета своєї спеціальності.

Гімназія «Гармонія» долучилась до святкування тижня КВТ, в рамках якого пройшов тиждень інформатики, насичений різноманітними заходами.  Серед них 20 березня для учнів 5-9 класів проходила оnline-вікторина на основі сервісу Kahoot, який використовують понад 50 мільйонів людей в 180 країнах світу.

Завершення було традиційним – «Кінофест», переможців якого визначали незмінне журі у складі викладачів відділення КВТ.