Новини

«Година коду» — шлях до майбутнього

 «Година коду»  — це щорічна глобальна ініціатива, метою якої є промоція програмування серед дітей. Учасники заходу опановують основи програмування через онлайн завдання, які передбачають написання власних кодів. Цей освітній проект заснований громадським неприбутковим об’єднанням Code.orgта призначений популяризувати інформатику в усьому світі. В межах заходу учасники самостійно працюють на персональних комп’ютерах за допомогою запропонованих організацією підручників.

 

«Година коду» є глобальним заходом, який  проводиться у навчальних закладах більш, ніж 180 країнах світу, зокрема і містах України: Києва, Львова, Тернополя та інших. Учасником цього заходу є й Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола. Найбільш активними є студенти спеціальності  «Обслуговування програмних систем і комплексів», проте беруть участь у ньому студенти всіх спеціальностей.

 

Прийняти участь у «Годині коду» та одержати відповідний сертифікат може кожен у будь-який зручний час в період з 5 до 11 грудня, адже завдання та підручники для самостійного вивчення доступні в онлайн-режимі на сайті організації.  

 

 

Безкоштовні онлайн-курси від викладачів КНУ, КПІ та Києво-Могилянської академії

Цей курс для всіх, хто хоче опанувати різноманітні інструменти MS Word та MS Excel