Новини

Школа педагогів нової формації відбулася на базі коледжу

 

З ініціативи міської ради та Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу 16 листопада для директорів навчальних закладів Тернополя та їх заступників відбулися тематичні науково-практичні семінари, які вдруге провели у Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола.

«Стратегії розвитку освіти Тернополя на основі сучасних ІКТ у системі структурно-змістової модернізації навчально-виховного процесу навчального закладу» – така загальна тематика роботи Школи педагогів. Тренінги ж та майстер-класи проводилися у різних секціях: для директорів навчальних закладів, їх заступників з навчально-виховної, виховної, методичної роботи, а також для голів методичних об’єднань. Комфортну роботу для учасників під час практичних семінарів забезпечили фахівці відділення КВТ, а сучасна база комп'ютерного обладнання відділення послужила якісним підґрунтям для плідної роботи. 

Під час семінарів учасники Школи ознайомилися із трендами в освіті та особливостями їх застосування сучасним педагогом, із методикою змішаного навчання та сучасними інструментами для його управління, методикою проведення тренінгів, тенденцією інформаційної безпеки користувачів інтернету, критичного оцінювання медіаресурсів, а також засобами формування і оцінки навичок безпечного відповідального використання мережі у навчальних та інших цілях. Тренінги провели провідні фахівці – Іван Іванов, тренер з інформаційних технологій Центру нової освіти, Ніна Дементієвська, науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Ольга Барна, доцент Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

До слова, Школа педагогів нової формації для освітян Тернополя вже вдруге захід відбувається у Галицькому коледжі завдяки його розвиненій базі сучасної інноваційної техніки. Перший семінар пройшов у квітні цього року.

Безкоштовні онлайн-курси від викладачів КНУ, КПІ та Києво-Могилянської академії

Цей курс для всіх, хто хоче опанувати різноманітні інструменти MS Word та MS Excel