Головна

Відділення комп'ютерних та видавничих технологій

Про нас

Адреса: м.Тернопіль,
вул.Б.Хмельницького, 15

E-mail: vid.vkt@gi.edu.ua

Телефон приймальної комісії:
52-13-72

Ласкаво просимо на наше відділення

Розвиток інформаційного суспільства в Україні та впровадження новітніх ІКТ в усі сфери суспільного життя визначено як один з пріоритетних напрямів державної політики. Реалізація таких завдань вимагає підготовки відповідних фахівців для роботи з сучасними інформаційними технологіями. Саме тому у коледжі починаючи з 1998 року здійснюється підготовка молодших спеціалістів напряму «Комп’ютерні науки», яка з вересня 1999 року зосереджена на відділенні комп’ютерних та видавничих технологій.

На ряду із ІТ фахівцями на сучасному ринку праці надзвичайно затребуваними є спеціалісти з видавничої справи. Це пов’язано з їх вмінням керувати інформаційними потоками та формувати думку суспільства. Зараз важко переоцінити вплив електронних та друкованих засобів масової комунікації на громадськість, а для повноцінного їх функціонування потрібні висококваліфіковані фахівці у видавничо-поліграфійній галузі, підготовкою яких і займається відділення комп’ютерних та видавничих технологій.
Детальніше...

Участь студентів спеціальності "комп'ютерні науки" у міському заході "ArduinoDay"

 

12 травня 218 року у Тернополі вперше відбувся ArduinoDay –святкуваннядня народження Ардуїно. Дійство відбувалося у Центрі Науки Тернополя,який того дня став місцем для показу розробок  молодих дослідників ізбагатьох навчальних закладів Тернополя та Тернопільської області.

Серед числа організаторів дійства був і Галицький коледж імені В’ячеславаЧорновола, представлений командою відділення комп’ютерних тавидавничих технологій: Павлюс В.П. (викладач, корівник команди),Нищота І. (гр. К47), Сорока Д. (гр. К47), Верцімаха А. (К37), Коцур Т. (К37), Максимчук Р. (К37) та Мікула О. (К37).

Частина команди працювала у зоні лекторіуму Центру, де навчали дітей основам програмування та виконували із ними найлегші проекти: створювали світлофор для машин та людей, макет автоматичних гаражних воріт та вимірювали відстань до предметів, температуру і вологість у кімнаті.

Решту членів команди демонстрували власні розробки та проводили лекції по тематиці основ роботи з Arduino: розповідали про основні датчики, особливості їх встановлення та програмування, управління приладами тощо.

Відеозапис прямої трансляції з місця події можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=urUd1sK9klI

Загалом участь у заході взяло 10 команд, на виставці було представлено більше п’ятдесяти експонатів. Усього проекти представляло близько тридцяти учасників, а захід відвідали близько 160-ти гостей, які захоплено відгукувались про подію, бажаючи організаторам та учасникам творчих успіхів та натхнення для подальших корисних розробок.

Студентський актив відділення

"Хто володіє інформацією - той володіє світом..."

Детальніше...

ЦК дисциплін видавничої справи та редагування

Що дав нам Господь усвідомити, те ми і пропонуємо всім. Хай стане це загальним здобутком.

Я. Коменський

Детальніше...

ЦК Інформатики та комп'ютерних дисциплін

Лише наявність мети приносить життю сенс та задоволення.

Стів Джобс

Детальніше...
  • Вступні іспити

    "Обслуговування програмних систем та комплексів" "Видавнича справа та редагування"

    Термін навчання

  • 5.05010101 "Обслуговування програмних систем і комплексів"

     

    5.03030301 "Видавнича справа та редагування"