Головна

Відділення комп'ютерних та видавничих технологій

Про нас

Адреса: м.Тернопіль,
вул.Б.Хмельницького, 15

E-mail: vid.vkt@gi.edu.ua

Телефон приймальної комісії:
52-13-72

Ласкаво просимо на наше відділення

Розвиток інформаційного суспільства в Україні та впровадження новітніх ІКТ в усі сфери суспільного життя визначено як один з пріоритетних напрямів державної політики. Реалізація таких завдань вимагає підготовки відповідних фахівців для роботи з сучасними інформаційними технологіями. Саме тому у коледжі починаючи з 1998 року здійснюється підготовка молодших спеціалістів напряму «Комп’ютерні науки», яка з вересня 1999 року зосереджена на відділенні комп’ютерних та видавничих технологій.

На ряду із ІТ фахівцями на сучасному ринку праці надзвичайно затребуваними є спеціалісти з видавничої справи. Це пов’язано з їх вмінням керувати інформаційними потоками та формувати думку суспільства. Зараз важко переоцінити вплив електронних та друкованих засобів масової комунікації на громадськість, а для повноцінного їх функціонування потрібні висококваліфіковані фахівці у видавничо-поліграфійній галузі, підготовкою яких і займається відділення комп’ютерних та видавничих технологій.
Детальніше...

Студенти Галицького коледжу відвідали майстер-клас з мови програмування

У рамках тижня відділення комп'ютерних та видавничих технологій для студентів спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів» провели майстер-клас з використання мов програмування – JavaScript.

Про мову програмування, яка сьогодні є трендовою, вимоги до працівника ІТ-сфери та власне ІТ-компанію розповіла Леся Чернець, HR Manager фірми «Wise Engineering» та її колеги.

 

Представники компанії зазначили, що навчитись програмуванню дуже легко, варто лише почати.

А у вівторок, 27 лютого, мотиваційний майстер-клас для студентів-комп'ютерників провели випускники спеціальності, які працюють у сфері ІТ. Юрій Чубей, Віктор Посвятовський та Віталій Степчук розповіли студентам, як почати рухатися у напрямку свого фаху, як поводитися на співбесіді, ставити перед собою цілі і досягати їх завдяки професійному розвитку та самоосвіті.

 

 

Наталія Павлусик

Студентський актив відділення

"Хто володіє інформацією - той володіє світом..."

Детальніше...

ЦК дисциплін видавничої справи та редагування

Що дав нам Господь усвідомити, те ми і пропонуємо всім. Хай стане це загальним здобутком.

Я. Коменський

Детальніше...

ЦК Інформатики та комп'ютерних дисциплін

Лише наявність мети приносить життю сенс та задоволення.

Стів Джобс

Детальніше...
  • Вступні іспити

    "Обслуговування програмних систем та комплексів" "Видавнича справа та редагування"

    Термін навчання

  • 5.05010101 "Обслуговування програмних систем і комплексів"

     

    5.03030301 "Видавнича справа та редагування"