Головна

Відділення комп'ютерних та видавничих технологій

Про нас

Адреса: м.Тернопіль,
вул.Б.Хмельницького, 15

E-mail: vid.vkt@gi.edu.ua

Телефон приймальної комісії:
52-13-72

Ласкаво просимо на наше відділення

Розвиток інформаційного суспільства в Україні та впровадження новітніх ІКТ в усі сфери суспільного життя визначено як один з пріоритетних напрямів державної політики. Реалізація таких завдань вимагає підготовки відповідних фахівців для роботи з сучасними інформаційними технологіями. Саме тому у коледжі починаючи з 1998 року здійснюється підготовка молодших спеціалістів напряму «Комп’ютерні науки», яка з вересня 1999 року зосереджена на відділенні комп’ютерних та видавничих технологій.

На ряду із ІТ фахівцями на сучасному ринку праці надзвичайно затребуваними є спеціалісти з видавничої справи. Це пов’язано з їх вмінням керувати інформаційними потоками та формувати думку суспільства. Зараз важко переоцінити вплив електронних та друкованих засобів масової комунікації на громадськість, а для повноцінного їх функціонування потрібні висококваліфіковані фахівці у видавничо-поліграфійній галузі, підготовкою яких і займається відділення комп’ютерних та видавничих технологій.
Детальніше...

Cтуденти відділення КВТ груп В-11 та К-17 відвідали видавництво “Підручники і посібники”

 

01.12.17р. cтуденти відділення КВТ груп  В-11 та  К-17 відвідали видавництво “Підручники і посібники”, де побачили як створюється друкована продукція, ознайомились з роботою дизайнерів, редакторів, особливістю сучасної цифрової поліграфії  та апаратним забезпеченням процесу друку.

            Маркеотолог видавництва Гап’юк  М. І. цікаво провела екскурсію, під час якої розповіла  студентам про історію видавництва, його продукцію, етапи її створення, технічне забезпечення та спеціалістів, що працюють у видавництві.  Куратори Гавришків Н.Г. та Посвятовська О.Б., в свою чергу,  наголосили, що це можливе місце проходження практики з перспективою працевлаштування. Студенти обмінялись думками та враженнями з приводу отриманної інформації, висловили подяку організаторам цікавої екскурсії.


 

 

Студентський актив відділення

"Хто володіє інформацією - той володіє світом..."

Детальніше...

ЦК дисциплін видавничої справи та редагування

Що дав нам Господь усвідомити, те ми і пропонуємо всім. Хай стане це загальним здобутком.

Я. Коменський

Детальніше...

ЦК Інформатики та комп'ютерних дисциплін

Лише наявність мети приносить життю сенс та задоволення.

Стів Джобс

Детальніше...
  • Вступні іспити

    "Обслуговування програмних систем та комплексів" "Видавнича справа та редагування"

    Термін навчання

  • 5.05010101 "Обслуговування програмних систем і комплексів"

     

    5.03030301 "Видавнича справа та редагування"