Головна

Відділення комп'ютерних та видавничих технологій

Про нас

Адреса: м.Тернопіль,
вул.Б.Хмельницького, 15

E-mail: vid.vkt@gi.edu.ua

Телефон приймальної комісії:
52-13-72

Ласкаво просимо на наше відділення

Розвиток інформаційного суспільства в Україні та впровадження новітніх ІКТ в усі сфери суспільного життя визначено як один з пріоритетних напрямів державної політики. Реалізація таких завдань вимагає підготовки відповідних фахівців для роботи з сучасними інформаційними технологіями. Саме тому у коледжі починаючи з 1998 року здійснюється підготовка молодших спеціалістів напряму «Комп’ютерні науки», яка з вересня 1999 року зосереджена на відділенні комп’ютерних та видавничих технологій.

На ряду із ІТ фахівцями на сучасному ринку праці надзвичайно затребуваними є спеціалісти з видавничої справи. Це пов’язано з їх вмінням керувати інформаційними потоками та формувати думку суспільства. Зараз важко переоцінити вплив електронних та друкованих засобів масової комунікації на громадськість, а для повноцінного їх функціонування потрібні висококваліфіковані фахівці у видавничо-поліграфійній галузі, підготовкою яких і займається відділення комп’ютерних та видавничих технологій.
Детальніше...

ВІТАЄМО МАЙБУТНІХ ПРОГРАМІСТІВ! СЬОГОДНІ ВАШ ДЕНЬ! БАЖАЄМО, ЩОБ КОМП’ЮТЕР ВАС НІКОЛИ НЕ ПІДВОДИВ!

Білл Гейтс, Марк Цукерберг, Шон Паркер, Торвальдс Лінус - хто не знає цих знаменитих талановитих програмістів! Звичайно, не всім бути Білл Гейтсами, але професія програміста, безумовно, є однією з найбільш затребуваних в нашому світі. І, звичайно ж, існує таке професійне свято.

 Цього року його відзначають 13 вересня – у 256 день у році.

Число 256 обрано символічно, а також тому, що це максимальний степінь числа 2, який не перевищує кількості днів у році[

 Особисті якості програміста.

 Одна з найважливіших якостей справжнього програміста - це здатність до самонавчання. Та й як же інакше? Адже нові програми і нове програмне забезпечення (ПЗ) з'являються чи не щодня. Програміст не тільки повинен орієнтуватися у цих новинках, але і добре володіти принципами їх роботи.

Ще одна обов'язкова умова - це володіння англійською мовою. Вся технічна документація, що супроводжує вихід нового ПЗ, зазвичай заповнюється англійською мовою, і програміст повинен не тільки її прочитати, а й зрозуміти, що ж саме там написано, а це, як показує практика, далеко не завжди одне і те ж.

Хороші програмісти можуть працювати поодинці, але для них не менш важливим є вміння працювати в команді, оскільки великі системи, як правило, є результатом колективних розробок і великих складних проектів. Окрім цього, програміст повинен володіти великим творчим потенціалом і не соромитися, якщо це необхідно, проявляти особисту ініціативу.

Програміст повинен вміти думати, інтуїтивно відчувати, яке рішення буде правильним, а яке може завести в глухий кут. Загалом, програмування – це талант.

ВІТАЄМО МАЙБУТНІХ ПРОГРАМІСТІВ! СЬОГОДНІ ВАШ ДЕНЬ! БАЖАЄМО, ЩОБ КОМП’ЮТЕР ВАС НІКОЛИ НЕ ПІДВОДИВ!

Студентський актив відділення

"Хто володіє інформацією - той володіє світом..."

Детальніше...

ЦК дисциплін видавничої справи та редагування

Що дав нам Господь усвідомити, те ми і пропонуємо всім. Хай стане це загальним здобутком.

Я. Коменський

Детальніше...

ЦК Інформатики та комп'ютерних дисциплін

Лише наявність мети приносить життю сенс та задоволення.

Стів Джобс

Детальніше...
  • Вступні іспити

    "Обслуговування програмних систем та комплексів" "Видавнича справа та редагування"

    Термін навчання

  • 5.05010101 "Обслуговування програмних систем і комплексів"

     

    5.03030301 "Видавнича справа та редагування"