
Розвиток інформаційного суспільства в Україні та впровадження новітніх ІКТ в усі сфери суспільного життя визначено як один з пріоритетних напрямів державної політики. Реалізація таких завдань вимагає підготовки відповідних фахівців для роботи з сучасними інформаційними технологіями. Саме тому у коледжі починаючи з 1998 року здійснюється підготовка молодших спеціалістів напряму «Комп’ютерні науки», яка з вересня 1999 року зосереджена на відділенні комп’ютерних та видавничих технологій.
На ряду із ІТ фахівцями на сучасному ринку праці надзвичайно затребуваними є спеціалісти з видавничої справи. Це пов’язано з їх вмінням керувати інформаційними потоками та формувати думку суспільства. Зараз важко переоцінити вплив електронних та друкованих засобів масової комунікації на громадськість, а для повноцінного їх функціонування потрібні висококваліфіковані фахівці у видавничо-поліграфійній галузі, підготовкою яких і займається відділення комп’ютерних та видавничих технологій.
Детальніше...
Білл Гейтс, Марк Цукерберг, Шон Паркер, Торвальдс Лінус - хто не знає цих знаменитих талановитих програмістів! Звичайно, не всім бути Білл Гейтсами, але професія програміста, безумовно, є однією з найбільш затребуваних в нашому світі. І, звичайно ж, існує таке професійне свято.
Цього року його відзначають 13 вересня – у 256 день у році.
Число 256 обрано символічно, а також тому, що це максимальний степінь числа 2, який не перевищує кількості днів у році[
Особисті якості програміста.
Одна з найважливіших якостей справжнього програміста - це здатність до самонавчання. Та й як же інакше? Адже нові програми і нове програмне забезпечення (ПЗ) з'являються чи не щодня. Програміст не тільки повинен орієнтуватися у цих новинках, але і добре володіти принципами їх роботи.
Ще одна обов'язкова умова - це володіння англійською мовою. Вся технічна документація, що супроводжує вихід нового ПЗ, зазвичай заповнюється англійською мовою, і програміст повинен не тільки її прочитати, а й зрозуміти, що ж саме там написано, а це, як показує практика, далеко не завжди одне і те ж.
Хороші програмісти можуть працювати поодинці, але для них не менш важливим є вміння працювати в команді, оскільки великі системи, як правило, є результатом колективних розробок і великих складних проектів. Окрім цього, програміст повинен володіти великим творчим потенціалом і не соромитися, якщо це необхідно, проявляти особисту ініціативу.
Програміст повинен вміти думати, інтуїтивно відчувати, яке рішення буде правильним, а яке може завести в глухий кут. Загалом, програмування – це талант.
ВІТАЄМО МАЙБУТНІХ ПРОГРАМІСТІВ! СЬОГОДНІ ВАШ ДЕНЬ! БАЖАЄМО, ЩОБ КОМП’ЮТЕР ВАС НІКОЛИ НЕ ПІДВОДИВ!
Я. Коменський